Trigger API (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Custom
eo: Propra

en: Explanation
eo: Klarigo

en: Send
eo: Sendu

en: Trigger
eo: Ekagilo

en: Abbreviation
eo: Mallongigo
