Trigger API (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Message
sk: Správa

en: Event type
sk: Typ udalosti

en: Custom
sk: Vlastná

en: Explanation
sk: Vysvetlenie

en: Send
sk: Odoslať

en: Trigger
sk: Spúšťač

en: Abbreviation
sk: Skratka

en: Message should be at least 10 characters.
sk: Správa by mala mať aspoň 10 znakov.
