Trigger API (1.0.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Message
bg: Съобщение

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Explanation
bg: Обяснение

en: Send
bg: Изпрати

en: Trigger
bg: Тригер

en: Abbreviation
bg: Съкращение
