Trigger API (1.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Message
gl: Mensaxe

en: Custom
gl: Personalizado

en: Explanation
gl: Explicación

en: Send
gl: Enviar

en: Trigger
gl: Disparador

en: Abbreviation
gl: Abreviatura
