Trigger API (1.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Message
is: Skilaboð

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Explanation
is: Útskýring

en: Send
is: Senda
