Trigger API (1.0.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Message
mn: Зурвас

en: Explanation
mn: Тайлбар

en: Send
mn: Илгээх

en: Trigger
mn: Эхлүүлэгч/Гох
