Trigger API (1.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Custom
ar: مخصص

en: Explanation
ar: الشرح

en: Send
ar: أرسل

en: Other
ar: آخر

en: Data
ar: المعطيات

en: Trigger
ar: المُطلِق

en: Abbreviation
ar: اختصار
