Trigger API (1.0.0-rc1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Custom
pl: Własne

en: Explanation
pl: Objaśnienie

en: Send
pl: Wyślij

en: Other
pl: Inne

en: Click
pl: Kliknięcie

en: Trigger
pl: Wyzwalacz

en: Abbreviation
pl: Skrót
