Trigger API (1.0.0-rc1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Explanation
vi: Lời giải nghĩa

en: Send
vi: Gửi

en: Other
vi: Khác

en: Data
vi: Dữ liệu

en: Click
vi: Nhấn

en: Abbreviation
vi: Viết tắt

en: CKEditor
vi: Trình biên tập CKEditor
