Trigger API (1.0.0-rc2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Explanation
bo: གསལ་བཤད

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Other
bo: གཞན

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: Trigger
bo: འགོ་འཛུགས་བྱེད

en: Abbreviation
bo: བསྡུས་ཚིག
