Trigger API (1.0.0-rc2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Custom
fi: Oma

en: Explanation
fi: Selitys

en: Send
fi: Lähetä

en: Other
fi: Muu

en: Click
fi: Klikkaus

en: Trigger
fi: Tilanne

en: Abbreviation
fi: Lyhennetty muoto
