Trigger API (1.0.0-rc2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Custom
oc: Personalizat

en: Explanation
oc: Explicacion

en: Send
oc: Mandar

en: Other
oc: Autre

en: Data
oc: Donadas

en: Trigger
oc: Desenclavador

en: Abbreviation
oc: Abrevacion
