Trigger API (1.0.0-rc2) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Event type
ru: Тип события

en: Custom
ru: Собственная

en: Explanation
ru: Объяснение

en: Send
ru: Отправить

en: Other
ru: Другое

en: Data
ru: Данные

en: Click
ru: Клик

en: Trigger
ru: Триггер

en: Abbreviation
ru: Аббревиатура
