Trigger API (1.0.0-rc2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Explanation
ta: விரிவாக்கம்

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Other
ta: மற்றவை

en: Data
ta: தரவு

en: Trigger
ta: தூண்டல்

en: Abbreviation
ta: சொற்சுருக்கம்
