Trigger API (1.0.0-rc2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Send
th: ส่ง

en: Other
th: อื่นๆ

en: Data
th: ข้อมูล

en: Abbreviation
th: อักษรย่อ
