Trigger API (1.0.0-rc4) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Explanation
el: Επεξήγηση

en: Send
el: Αποστολή

en: Other
el: Άλλο

en: Data
el: Δεδομένα

en: About
el: Περί

en: Trigger
el: Εκκίνηση ενεργειών

en: Abbreviation
el: Συντομογραφία
