Trigger API (1.0.0-rc4) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Explanation
ja: 説明

en: Send
ja: 送信

en: Other
ja: その他

en: Data
ja: データ

en: About
ja: アバウト

en: Trigger
ja: トリガー

en: Abbreviation
ja: 略語
