Trigger API (1.0.0-rc4) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Event type
nl: Evenementtype

en: Explanation
nl: Uitleg

en: Send
nl: Versturen

en: Other
nl: Andere

en: Data
nl: Gegevens

en: About
nl: Over

en: Click
nl: Klik

en: Abbreviation
nl: Afkorting
