Trigger API (1.0.0-rc5) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Type
be: Тып

en: Explanation
be: Тлумачэнне

en: Send
be: Адаслаць

en: Other
be: Іншыя

en: Data
be: Дадзенныя

en: About
be: Аб

en: Trigger
be: Трыгер

en: Abbreviation
be: Абрэвіятура
