Trigger API (1.0.0-rc5) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Type
is: Slag

en: Explanation
is: Frágreiðing

en: Other
is: Annað

en: About
is: Um

en: Trigger
is: Triggari

en: Abbreviation
is: Stytting
