Trigger API (1.0.0-rc5) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Explanation
hr: Pojašnjenje

en: Send
hr: Pošalji

en: Other
hr: Ostalo

en: About
hr: Opis

en: Trigger
hr: Okidač

en: Abbreviation
hr: Skraćenica
