Trigger API (1.0.0-rc5) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Explanation
km: សេចក្ដីពន្យល់

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: About
km: អំពី

en: Trigger
km: គន្លឹះ

en: Abbreviation
km: អក្សរ​សង្ខេប
