Trigger API (1.0.0-rc5) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Explanation
lt: Paaiškinimas

en: Send
lt: Siųsti

en: Other
lt: Kiti

en: Data
lt: Duomenys

en: About
lt: Apie

en: Trigger
lt: Spragtukas

en: Abbreviation
lt: Sutrumpinimas
