Trigger API (1.0.0-rc5) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Explanation
lv: Paskaidrojums

en: Send
lv: Sūtīt

en: Other
lv: Citi

en: Data
lv: Dati

en: About
lv: Par

en: Trigger
lv: Trigeris

en: Abbreviation
lv: Saīsinājums
