Trigger API (1.0.0-rc5) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Other
my: အခြား

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: About
my: အကြောင်း

en: Abbreviation
my: အတိုကောက်
