Trigger API (1.0.0-rc5) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Event type
uk: Тип події

en: Explanation
uk: Пояснення

en: Send
uk: Надіслати

en: Other
uk: Інше

en: Data
uk: Дані

en: About
uk: Про модуль

en: Click
uk: Клац

en: Trigger
uk: Тригер

en: Abbreviation
uk: Абревіатура

en: Appear
uk: Поява
