Trigger API (1.0.0-rc4) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Explanation
cs: Vysvětlení

en: Send
cs: Poslat

en: Other
cs: Jiné

en: About
cs: Popis

en: Trigger
cs: Spouštěč

en: Abbreviation
cs: Zkratka
