Trigger API (1.0.0-rc4) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Event type
es: Tipo de evento

en: Explanation
es: Explicación

en: Send
es: Enviar

en: Other
es: Otro(s)

en: Data
es: Datos

en: About
es: Acerca de

en: Trigger
es: Disparador

en: Abbreviation
es: Abreviatura
