Trinion backend (1.0.0) - en to bo translation catalogue (33 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: History
bo: ལོ་རྒྱུས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Address
bo: ས་གནས

en: SKU
bo: བཟོ་རྟགས།

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: reply
bo: ལན་འདེབས

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Logout
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Approved
bo: ཆོག་མཆན་ཐོབ་པ

en: Activity
bo: བྱ་འགུལ

en: Create new account
bo: ཐོ་ཁོངས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Tasks
bo: ལས་འགན

en: Sidebar first
bo: ཟུར་སྒྲོམ་དང་པོ
