Trinion backend (1.0.0) - en to eu translation catalogue (38 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: E-mail
eu: E-posta

en: Content
eu: Edukia

en: Private
eu: Pribatua

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Subject
eu: Gaia

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Edit
eu: Editatu

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Field
eu: Eremua

en: View
eu: Bista

en: History
eu: Historia

en: Add item
eu: Itema gehitu

en: Text
eu: Testua

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Address
eu: Helbidea

en: Role
eu: Rol

en: Close
eu: Itxi

en: reply
eu: erantzun honi

en: Duration
eu: Iraupena

en: Logout
eu: Irten

en: Full name
eu: Izen osoa

en: Approved
eu: Onartuta

en: Activity
eu: Aktibitate

en: Create new account
eu: Sortu kontu berria

en: comment
eu: iruzkina

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Tasks
eu: Zereginak

en: Organization
eu: Erakundea

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Current page
eu: Uneko orrialdea
