Trinion backend (1.0.0) - en to ja translation catalogue (46 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: E-mail
ja: メール

en: Content
ja: コンテンツ

en: Private
ja: プライベート

en: Type
ja: タイプ

en: Author
ja: 投稿者

en: Subject
ja: 件名

en: Remove
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Priority
ja: 優先度

en: Edit
ja: 編集

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Field
ja: フィールド

en: View
ja: ビュー

en: History
ja: 履歴

en: Add item
ja: 項目を追加

en: Text
ja: テキスト

en: Contact
ja: コンタクト

en: Custom
ja: カスタム

en: Amount
ja: 量

en: Address
ja: 住所

en: Company
ja: 会社

en: Role
ja: 役割

en: Close
ja: 閉じる

en: reply
ja: 返信

en: Duration
ja: 期間

en: Phone number
ja: 電話番号

en: Logout
ja: ログアウト

en: Full name
ja: フルネーム

en: Approved
ja: 承認済み

en: Activity
ja: アクティビティ

en: Create new account
ja: アカウントの作成

en: change
ja: 変更

en: comment
ja: コメント

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Tasks
ja: タスク

en: Edit profile
ja: プロフィールを編集

en: Organization
ja: 会社

en: Company name
ja: 会社名

en: Sign up
ja: サインアップ

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Current page
ja: カレントページ

en: Sign in
ja: サインイン
