Trinion backend (1.0.0) - en to pa translation catalogue (20 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Go to previous page
pa: ਪਿਛਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to next page
pa: ਅਗਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: History
pa: ਅਤੀਤ

en: Add item
pa: ਆਈਟਮ ਸ਼ਾਮਲ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: reply
pa: ਜਵਾਬ ਦਿਓ

en: Create new account
pa: ਨਵਾਂ ਅਕਾਊਂਟ ਬਣਾਓ

en: Go to first page
pa: ਪਹਿਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to last page
pa: ਆਖਰੀ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ
