Trinion backend (1.0.0) - en to si translation catalogue (14 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Private
si: පුද්ගලික

en: Type
si: වර්ගය

en: Subject
si: කාරණය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: History
si: ඉතිහාසය

en: Text
si: වගන්ති

en: Tasks
si: කාර්ය
