Trinion backend (1.0.0) - en to sk translation catalogue (48 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Content
sk: Obsah

en: Private
sk: Súkromné

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Subject
sk: Predmet

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Priority
sk: Priorita

en: Edit
sk: Upraviť

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Field
sk: Pole

en: View
sk: Zobraziť

en: History
sk: História

en: Add item
sk: Pridať položku

en: Contact
sk: Kontakt

en: Related tasks
sk: Súvisiace úlohy

en: Custom
sk: Vlastná

en: Amount
sk: Množstvo

en: Address
sk: Adresa

en: Company
sk: Spoločnosť

en: SKU
sk: Kód tovaru

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Close
sk: Zatvoriť

en: reply
sk: odpovedať

en: Duration
sk: Trvanie

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Full name
sk: Celé meno

en: Approved
sk: Schválené

en: Activity
sk: Aktivita

en: My
sk: Moje

en: Create new account
sk: Vytvoriť nový účet

en: change
sk: zmeniť

en: comment
sk: komentár

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Tasks
sk: Úlohy

en: Edit profile
sk: Upraviť profil

en: Old value
sk: Stará hodnota

en: New value
sk: Nová hodnota

en: Organization
sk: Firma

en: Company name
sk: Názov firmy

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Add price
sk: Pridať cenu
