Trinion backend (1.0.0) - en to sl translation catalogue (28 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Subject
sl: Zadeva

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Edit
sl: Uredi

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Field
sl: Polje

en: View
sl: Prikaži

en: History
sl: Zgodovina

en: Add item
sl: dodaj nov menijski vnos

en: Text
sl: Besedilo

en: Contact
sl: Kontakt

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Close
sl: Zapri

en: reply
sl: odgovori

en: Logout
sl: Odjava

en: Create new account
sl: Ustvari nov račun

en: comment
sl: komentiraj

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Tasks
sl: Opravila
