Trinion backend (1.0.0) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Subject
sq: Subjekti

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: View
sq: Shfaq

en: History
sq: Kronollogjia

en: Add item
sq: Shto një zë

en: Contact
sq: Kontakti

en: Custom
sq: E personalizuar

en: reply
sq: përgjigju

en: Create new account
sq: Krijo një profil të ri

en: comment
sq: komenti

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit
