Trinion backend (1.0.0) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: E-mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Go to previous page
ta: முந்தைய பக்கத்திற்கு செல்

en: Go to next page
ta: அடுத்த பக்கத்திற்கு செல்

en: View
ta: நோக்குக

en: History
ta: வரலாறு

en: Add item
ta: உருப்படியை சேர்க்க

en: Contact
ta: தொடர்பு

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Go to first page
ta: தொடக்கப் பக்கத்திற்கு செல்க

en: Go to last page
ta: இறுதிப் பக்கத்திற்கு செல்க
