Trinion backend (1.0.1) - en to bg translation catalogue (27 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Subject
bg: Тема

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Priority
bg: Приоритет

en: Edit
bg: Редактирай

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Field
bg: Поле

en: View
bg: Прегледай

en: History
bg: История

en: Add item
bg: Добави елемент

en: Text
bg: Текст

en: Contact
bg: Контакт

en: Role
bg: Роля

en: reply
bg: отговор

en: Duration
bg: Период

en: Create new account
bg: Регистрирай се

en: comment
bg: Коментар

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Dashboard
bg: Табло
