Trinion backend (1.0.1) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Subject
ka: სათაური

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Field
ka: ველი

en: History
ka: ისტორია

en: Text
ka: ტექსტი

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Role
ka: როლი

en: reply
ka: პასუხი

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა
