Trinion backend (1.0.1) - en to lo translation catalogue (10 entries)

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: View
lo: ພາບລວມ

en: History
lo: ປະຫວັດ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Logout
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Create new account
lo: ລົງທະບຽນໃໝ່

en: Tasks
lo: ໜ້າວຽກ

en: Dashboard
lo: ກະດານສະຫຼຸບຂໍ້ມູນ

en: Sidebar first
lo: ພາກສ່ວນດ້ານຂ້າງທີ 1
