Trinion backend (1.0.1) - en to lv translation catalogue (43 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Content
lv: Saturs

en: Private
lv: Privāts

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Subject
lv: Temats

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Edit
lv: Labot

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Field
lv: Lauks

en: View
lv: Skatīt

en: History
lv: Vēsture

en: Add item
lv: Pievienot elementu

en: Text
lv: Teksts

en: Contact
lv: Kontakti

en: Amount
lv: Summa

en: Company
lv: Uzņēmums

en: SKU
lv: Kods

en: Role
lv: Loma

en: Close
lv: Aizvērt

en: reply
lv: atbildēt

en: Duration
lv: Ilgums

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Logout
lv: Iziet

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: Create new account
lv: Izveidot jaunu kontu

en: change
lv: mainīt

en: comment
lv: komentārs

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Tasks
lv: Uzdevumi

en: Edit profile
lv: Labot profilu

en: Company name
lv: Uzņēmuma nosaukums

en: Sign up
lv: Pieteikties

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Exposed
lv: Eksponēts
