Trinion backend (1.0.1) - en to mg translation catalogue (12 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Create new account
mg: Mamorona anarana vaovao

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana

en: Sidebar first
mg: Tsanganana volohany
