Trinion backend (1.0.1) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Remove
mk: Одстрани

en: Contact
mk: Контакт

en: Create new account
mk: Креирање нова сметка

en: comment
mk: коментар
