Trinion backend (1.0.1) - en to ml translation catalogue (20 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: E-mail
ml: ഈ-മെയിൽ

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Private
ml: സ്വകാര്യ

en: Type
ml: തരം

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Go to previous page
ml: മുമ്പത്തെ താളിലേക്ക് പോകൂക

en: Go to next page
ml: അടുത്ത താളിലേക്ക് പോകൂക

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: History
ml: ചരിത്രം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Contact
ml: ബന്ധപ്പെടുക

en: Go to first page
ml: ആദ്യ താളിലേക്ക് പോകുക

en: Go to last page
ml: അവസാനത്തെ താളിലേക്ക് പോകുക
