Trinion backend (1.0.1) - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: E-mail
nn: E-post

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Subject
nn: Emne

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Field
nn: Felt

en: View
nn: Sjå på

en: History
nn: Historikk

en: Contact
nn: Kontakt

en: Role
nn: Rolle

en: Close
nn: Lukk

en: reply
nn: svar

en: Create new account
nn: Lag ny konto

en: comment
nn: kommentar

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Tasks
nn: Oppgåver

en: Dashboard
nn: Styringspanel

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst
