Trinion backend (1.0.2) - en to be translation catalogue (31 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Content
be: Змесціва

en: Private
be: Прыватны

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Subject
be: Тэма

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Field
be: Поле

en: View
be: Праглядзець

en: History
be: Гісторыя

en: Text
be: Тэкст

en: Contact
be: Кантакт

en: Role
be: Роля

en: reply
be: адказаць

en: Duration
be: Працягласць

en: Logout
be: Выйсці

en: Full name
be: Поўнае імя

en: Create new account
be: Стварыць новы рахунак

en: comment
be: каментар

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Tasks
be: Задачы

en: Edit profile
be: Рэдагаваць профіль

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.
