Trinion backend (1.0.2) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Subject
br: Danvez

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel

en: Text
br: Testenn

en: Logout
br: Digevreañ
