Trinion backend (1.0.2) - en to fi translation catalogue (52 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Content
fi: Sisältö

en: Private
fi: Yksityinen

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Subject
fi: Aihe

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Priority
fi: Tärkeys

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Field
fi: Kenttä

en: View
fi: Näytä

en: History
fi: Historia

en: Add item
fi: Lisää kohta

en: Text
fi: Teksti

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: Related tasks
fi: Liittyvät toiminnot

en: Amount
fi: Määrä

en: Payment
fi: Maksu

en: Company
fi: Yritys

en: SKU
fi: Koodi

en: Role
fi: Rooli

en: Close
fi: Sulje

en: reply
fi: vastaa

en: Duration
fi: Kesto

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Logout
fi: Kirjaudu ulos

en: Full name
fi: Koko nimi

en: Activity
fi: Aktiivisuus

en: Unit
fi: Yksikkö

en: Create new account
fi: Luo uusi käyttäjätili

en: change
fi: muuta

en: comment
fi: kommentti

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Tasks
fi: Tehtävät

en: Edit profile
fi: Muokkaa profiilia

en: Old value
fi: Vanha arvo

en: New value
fi: Uusi arvo

en: Organization
fi: Organisaatio

en: Company name
fi: Yrityksen nimi

en: Sign up
fi: Rekisteröidy

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Exposed
fi: Näytetään käyttäjille

en: Current page
fi: Tämänhetkinen sivu

en: Sign in
fi: Kirjaudu sisään

en: Add coupon
fi: Lisää kuponki
