Trinion backend (1.0.2) - en to ga translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Remove
ga: Bain

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Go to previous page
ga: Téigh chuig an leathanach roimhe

en: Go to next page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach eile

en: View
ga: Féach ar

en: History
ga: Stair

en: Payment
ga: Íocaíocht

en: Phone number
ga: Fón

en: Logout
ga: Logáil amach

en: Full name
ga: Ainm iomlán

en: Create new account
ga: Cruthaigh cuntas nua

en: Go to first page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach

en: Go to last page
ga: Téigh chuig an leathanach deiridh

en: Dashboard
ga: Deais
