Trinion backend (1.0.2) - en to he translation catalogue (50 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: E-mail
he: אימייל

en: Content
he: תוכן

en: Private
he: פרטי

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Subject
he: נושא

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Priority
he: עדיפות

en: Edit
he: עריכה

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Field
he: שדה

en: View
he: צפיה

en: History
he: היסטוריה

en: Add item
he: הוספת שורה בתפריט

en: Text
he: טקסט

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Amount
he: כמות

en: Payment
he: תשלום

en: Company
he: חברה

en: SKU
he: מק"ט

en: Role
he: תפקיד

en: Close
he: סגירה

en: reply
he: תשובה

en: Duration
he: משך

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Logout
he: יציאה

en: Full name
he: שם מלא

en: Activity
he: פעילות

en: Unit
he: יחידה

en: Create new account
he: הצטרפות

en: Units
he: יחידות

en: comment
he: תגובה

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Tasks
he: משימות

en: Edit profile
he: עריכת פרופיל

en: Old value
he: ערך ישן

en: New value
he: ערך חדש

en: Organization
he: ארגון

en: Company name
he: שם החברה

en: Sign up
he: הרשמה

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Sign in
he: כניסה

en: Go to page @key
he: דילוג לדף @key
